ERJ-UP3D1241V
DigiKeys varenummer
10-ERJ-UP3D1241VTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-UP3D1241V
Beskrivelse
RES 1.24K OHM 0.5% 1/4W 0603
Detaljeret beskrivelse
1.24 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-UP3D1241V Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)