ERJ-U1DF7501U kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
7.5 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-U1DF7501U
DigiKeys varenummer
10-ERJ-U1DF7501UTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-U1DF7501U
Beskrivelse
RES 7.5K OHM 1% 3/4W 2010
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-U1DF7501U Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)