ERJ-U1DD1403U kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for ERJ-U1DD1403U er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-U1DD1403U
DigiKeys varenummer
ERJ-U1DD1403U-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-U1DD1403U
Beskrivelse
RES 140K OHM 0.5% 3/4W 2010
Detaljeret beskrivelse
140 kOhms ±0,5% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-U1DD1403U Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)