Billede for ERJ-U14F7R50U er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-U14F7R50U
DigiKeys varenummer
10-ERJ-U14F7R50UTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-U14F7R50U
Beskrivelse
RES 7.5 OHM 1% 1/2W 1210
Detaljeret beskrivelse
7.5 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-U14F7R50U Modeller
Temperaturkoefficient
-100/ +600ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)