ERJ-U14F56R2U kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
56.2 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-U14F56R2U
DigiKeys varenummer
10-ERJ-U14F56R2UTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-U14F56R2U
Beskrivelse
RES 56.2 OHM 1% 1/2W 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-U14F56R2U Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)