ERJ-U14D43R2U kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for ERJ-U14D43R2U er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-U14D43R2U
DigiKeys varenummer
ERJ-U14D43R2U-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-U14D43R2U
Beskrivelse
RES 43.2 OHM 0.5% 1/2W 1210
Detaljeret beskrivelse
43.2 Ohms ±0,5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-U14D43R2U Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)