ERJ-U12J512U kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
5.1 kOhms ±5% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 1812 (4532 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-U12J512U
DigiKeys varenummer
10-ERJ-U12J512UTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-U12J512U
Beskrivelse
RES 5.1K OHM 5% 3/4W 1812
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-U12J512U Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)