ERJ-U12F10R0U
DigiKeys varenummer
10-ERJ-U12F10R0UTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-ERJ-U12F10R0UCT-ND - Afskåret tape (CT)
10-ERJ-U12F10R0UDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-U12F10R0U
Beskrivelse
RES 10 OHM 1% 3/4W 1812
Detaljeret beskrivelse
10 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 1812 (4532 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-U12F10R0U Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)