ERJ-U12D16R5U kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
16.5 Ohms ±0,5% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 1812 (4532 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-U12D16R5U
DigiKeys varenummer
ERJ-U12D16R5U-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-U12D16R5U
Beskrivelse
RES 16.5 OHM 0.5% 3/4W 1812
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-U12D16R5U Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)