ERJ-U08D8203V kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KOA Speer Electronics, Inc.
820 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-U08D8203V
DigiKeys varenummer
ERJ-U08D8203V-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-U08D8203V
Beskrivelse
RES 820K OHM 0.5% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-U08D8203V Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)