ERJ-U03J822V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 1.046
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 9.440
Datablad
Cal-Chip Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
8.2 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-U03J822V
DigiKeys varenummer
10-ERJ-U03J822VTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-ERJ-U03J822VCT-ND - Afskåret tape (CT)
10-ERJ-U03J822VDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-U03J822V
Beskrivelse
RES 8.2K OHM 5% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-U03J822V Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)