ERJ-U03F3092V
DigiKeys varenummer
10-ERJ-U03F3092VTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-ERJ-U03F3092VCT-ND - Afskåret tape (CT)
10-ERJ-U03F3092VDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-U03F3092V
Beskrivelse
RES 30.9K OHM 1% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
30.9 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-U03F3092V Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)