ERJ-U02D3R24X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
3.24 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-U02D3R24X
DigiKeys varenummer
10-ERJ-U02D3R24XTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-U02D3R24X
Beskrivelse
RES 3.24 OHM 0.5% 1/10W 0402
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
-100/ +600ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)