ERJ-U01F19R1C
DigiKeys varenummer
10-ERJ-U01F19R1CTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-U01F19R1C
Beskrivelse
RES 19.1 OHM 1% 1/20W 0201
Detaljeret beskrivelse
19.1 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Anti-svovl Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-U01F19R1C Modeller
Funktioner
Anti-svovl
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)