ERJ-T14J182U
DigiKeys varenummer
10-ERJ-T14J182UTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-ERJ-T14J182UCT-ND - Afskåret tape (CT)
10-ERJ-T14J182UDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-T14J182U
Beskrivelse
RES SMD 1.8K OHM 5% 1/2W 1210
Detaljeret beskrivelse
1.8 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-T14J182U Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)