ERJ-T14J161U kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Panasonic Industry
På lager: 15.566
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
På lager: 369
160 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-T14J161U
DigiKeys varenummer
ERJ-T14J161U-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-T14J161U
Beskrivelse
RES SMD 160 OHM 5% 1/2W 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-T14J161U Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)