ERJ-T08J684V kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Panasonic Industry
På lager: 10.811
KOA Speer Electronics, Inc.
680 kOhms ±5% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-T08J684V
DigiKeys varenummer
ERJ-T08J684V-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-T08J684V
Beskrivelse
RES SMD 680K OHM 5% 1/3W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-T08J684V Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)