ERJ-T06J561V kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 26.838
Datablad
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 40.576
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
Vishay Dale
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
YAGEO
560 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-T06J561V
DigiKeys varenummer
ERJ-T06J561V-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-T06J561V
Beskrivelse
RES SMD 560 OHM 5% 1/4W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-T06J561V Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)