ERJ-T06J360V kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Panasonic Industry
På lager: 16.159
Panasonic Industry
På lager: 0
Vishay Dale
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
YAGEO
YAGEO
36 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-T06J360V
DigiKeys varenummer
ERJ-T06J360V-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-T06J360V
Beskrivelse
RES SMD 36 OHM 5% 1/4W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-T06J360V Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)