ERJ-T06J330V kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 24.695
Datablad
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 9.828
Datablad
Opgradering
Direkte
Stackpole Electronics Inc
Vishay Dale
Vishay Dale
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
33 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-T06J330V
DigiKeys varenummer
ERJ-T06J330V-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-T06J330V
Beskrivelse
RES SMD 33 OHM 5% 1/4W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-T06J330V Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)