ERJ-S1TJ304U kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Panasonic Industry
På lager: 3.650
Datablad
Direkte
TE Connectivity Passive Product
Direkte
Stackpole Electronics Inc
300 kOhms ±5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-S1TJ304U
DigiKeys varenummer
ERJ-S1TJ304U-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-S1TJ304U
Beskrivelse
RES 300K OHM 5% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-S1TJ304U Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)