ERJ-S1TF27R0U kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Similar
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
27 Ohms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-S1TF27R0U
DigiKeys varenummer
ERJ-S1TF27R0U-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-S1TF27R0U
Beskrivelse
RES 27 OHM 1% 1W 2512
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-S1TF27R0U Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)