ERJ-S1TD22R1U kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for ERJ-S1TD22R1U er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-S1TD22R1U
DigiKeys varenummer
ERJ-S1TD22R1U-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-S1TD22R1U
Beskrivelse
RES 22.1 OHM 0.5% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
22.1 Ohms ±0,5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-S1TD22R1U Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)