ERJ-S1DJ160U kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Panasonic Industry
På lager: 10.000
Vishay Dale
På lager: 10.255
Stackpole Electronics Inc
16 Ohms ±5% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-S1DJ160U
DigiKeys varenummer
ERJ-S1DJ160U-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-S1DJ160U
Beskrivelse
RES 16 OHM 5% 3/4W 2010
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-S1DJ160U Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)