ERJ-S1DD2R49U kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2.49 Ohms ±0,5% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-S1DD2R49U
DigiKeys varenummer
10-ERJ-S1DD2R49UTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-S1DD2R49U
Beskrivelse
RES 2.49 OHM 0.5% 3/4W 2010
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
-100/ +600ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)