ERJ-S1D0R00U
DigiKeys varenummer
10-ERJ-S1D0R00UTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-ERJ-S1D0R00UCT-ND - Afskåret tape (CT)
10-ERJ-S1D0R00UDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-S1D0R00U
Beskrivelse
RES 0 OHM JUMPER - 2010
Detaljeret beskrivelse
0 Ohms Jumper Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-S1D0R00U Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)