ERJ-S14J100U kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Panasonic Industry
På lager: 157
Datablad
Similar
Panasonic Industry
På lager: 14.455
Datablad
På lager: 1.051
Opgradering
YAGEO
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
10 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-S14J100U
DigiKeys varenummer
ERJ-S14J100U-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-S14J100U
Beskrivelse
RES 10 OHM 5% 1/2W 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-S14J100U Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)