ERJ-S12D8250U kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for ERJ-S12D8250U er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-S12D8250U
DigiKeys varenummer
ERJ-S12D8250U-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-S12D8250U
Beskrivelse
RES 825 OHM 0.5% 3/4W 1812
Detaljeret beskrivelse
825 Ohms ±0,5% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 1812 (4532 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-S12D8250U Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)