ERJ-S06J621V kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Panasonic Industry
På lager: 0
Panasonic Industry
På lager: 52.285
Vishay Dale
620 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-S06J621V
DigiKeys varenummer
ERJ-S06J621V-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-S06J621V
Beskrivelse
RES 620 OHM 5% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-S06J621V Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)