ERJ-S03J911V kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Panasonic Industry
På lager: 99.282
Datablad
Similar
Bourns Inc.
På lager: 21.331
Datablad
Vishay Dale
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
910 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-S03J911V
DigiKeys varenummer
ERJ-S03J911V-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-S03J911V
Beskrivelse
RES 910 OHM 5% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-S03J911V Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)