ERJ-S03F49R9V kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Panasonic Industry
På lager: 405.529
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 55.772
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 202
YAGEO
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
49.9 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-S03F49R9V
DigiKeys varenummer
ERJ-S03F49R9V-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-S03F49R9V
Beskrivelse
RES 49.9 OHM 1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-S03F49R9V Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)