ERJ-S03F47R0V
DigiKeys varenummer
10-ERJ-S03F47R0VTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-ERJ-S03F47R0VCT-ND - Afskåret tape (CT)
10-ERJ-S03F47R0VDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-S03F47R0V
Beskrivelse
RES 47 OHM 1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-S03F47R0V Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)