ERJ-S03F3001V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Panasonic Industry
På lager: 14.206
Datablad
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 17.664
Datablad
Opgradering
YAGEO
På lager: 857
Vishay Dale
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
3 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-S03F3001V
DigiKeys varenummer
10-ERJ-S03F3001VTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-ERJ-S03F3001VCT-ND - Afskåret tape (CT)
10-ERJ-S03F3001VDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-S03F3001V
Beskrivelse
RES 3K OHM 1% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-S03F3001V Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)