ERJ-S03D61R9V kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for ERJ-S03D61R9V er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-S03D61R9V
DigiKeys varenummer
ERJ-S03D61R9V-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-S03D61R9V
Beskrivelse
RES 61.9 OHM 0.5% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
61.9 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-S03D61R9V Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)