ERJ-S030R00V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Panasonic Industry
På lager: 3.115.956
Datablad
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 71.904
Datablad
Direkte
Vishay Dale
Vishay Dale
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
YAGEO
På lager: 10
Bourns Inc.
Bourns Inc.
0 Ohms Jumper Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-S030R00V
DigiKeys varenummer
10-ERJ-S030R00VTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-ERJ-S030R00VCT-ND - Afskåret tape (CT)
10-ERJ-S030R00VDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-S030R00V
Beskrivelse
RES 0 OHM JUMPER - 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-S030R00V Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)