ERJ-S02D1R37X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1.37 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-S02D1R37X
DigiKeys varenummer
10-ERJ-S02D1R37XTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-S02D1R37X
Beskrivelse
RES 1.37 OHM 0.5% 1/10W 0402
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
-100/ +600ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)