ERJ-S02D1330X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
KOA Speer Electronics, Inc.
133 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-S02D1330X
DigiKeys varenummer
ERJ-S02D1330X-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-S02D1330X
Beskrivelse
RES 133 OHM 0.5% 1/10W 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-S02D1330X Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)