ERJ-PC3B6650V kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Ny hos DigiKey
Billede for ERJ-PC3B6650V er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-PC3B6650V
DigiKeys varenummer
10-ERJ-PC3B6650VTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-PC3B6650V
Beskrivelse
RES SMD 665 OHM 0.1% 1/5W 0603
Detaljeret beskrivelse
665 Ohms ±0,1% 0,2W, 1/5W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Effekt (Watt)
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)