ERJ-PC3B1151V kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Ny hos DigiKey
Billede for ERJ-PC3B1151V er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-PC3B1151V
DigiKeys varenummer
10-ERJ-PC3B1151VTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-PC3B1151V
Beskrivelse
RES SMD 1.15K OHM 0.1% 1/5W 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.15 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Effekt (Watt)
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)