ERJ-PB3B3010V
DigiKeys varenummer
P19911TR-ND - Tape & Reel (TR)
P19911CT-ND - Afskåret tape (CT)
P19911DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-PB3B3010V
Beskrivelse
RES SMD 301 OHM 0.1% 1/5W 0603
Detaljeret beskrivelse
301 Ohms ±0,1% 0,2W, 1/5W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-PB3B3010V Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)