ERJ-PB3B2430V
DigiKeys varenummer
P19900TR-ND - Tape & Reel (TR)
P19900CT-ND - Afskåret tape (CT)
P19900DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-PB3B2430V
Beskrivelse
RES SMD 243 OHM 0.1% 1/5W 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
243 Ohms ±0,1% 0,2W, 1/5W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-PB3B2430V Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)