ERJ-PA3F82R5V kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
82.5 Ohms ±1% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-PA3F82R5V
DigiKeys varenummer
ERJ-PA3F82R5V-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-PA3F82R5V
Beskrivelse
RES SMD 82.5 OHM 1% 1/3W 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-PA3F82R5V Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)