ERJ-PA2F12R4X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
12.4 Ohms ±1% 0,2W, 1/5W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-PA2F12R4X
DigiKeys varenummer
ERJ-PA2F12R4X-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-PA2F12R4X
Beskrivelse
RES 12.4 OHM 1% 1/5W 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-PA2F12R4X Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)