ERJ-P6WF3300V
DigiKeys varenummer
P16879TR-ND - Tape & Reel (TR)
P16879CT-ND - Afskåret tape (CT)
P16879DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-P6WF3300V
Beskrivelse
RES SMD 330 OHM 1% 1/2W 0805
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-P6WF3300V Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)