ERJ-P14J160U er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Panasonic Industry
På lager: 4.311
Datablad
Similar
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Direkte
Stackpole Electronics Inc
Vishay Dale
Vishay Dale
16 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm