ERJ-P14F1402U
DigiKeys varenummer
P16093TR-ND - Tape & Reel (TR)
P16093CT-ND - Afskåret tape (CT)
P16093DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-P14F1402U
Beskrivelse
RES SMD 14K OHM 1% 1/2W 1210
Detaljeret beskrivelse
14 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-P14F1402U Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)