ERJ-P14D2202U
DigiKeys varenummer
ERJ-P14D2202U-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-P14D2202U
Beskrivelse
RES SMD 22 KOHM 0.5% 1/2W 1210
Detaljeret beskrivelse
22 kOhms ±0,5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-P14D2202U Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)