ERJ-P08F2550V kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
255 Ohms ±1% 0,667W, 2/3W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-P08F2550V
DigiKeys varenummer
ERJ-P08F2550V-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-P08F2550V
Beskrivelse
RES SMD 255 OHM 1% 2/3W 1206
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-P08F2550V Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)