ERJ-P06F1501V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 68.518
Datablad
Similar
TE Connectivity Passive Product
På lager: 4.780
Datablad
1.5 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-P06F1501V
DigiKeys varenummer
10-ERJ-P06F1501VTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-ERJ-P06F1501VCT-ND - Afskåret tape (CT)
10-ERJ-P06F1501VDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-P06F1501V
Beskrivelse
RES SMD 1.5 KOHM 1% 1/2W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-P06F1501V Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)