ERJ-P06D30R9V
DigiKeys varenummer
ERJ-P06D30R9V-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-P06D30R9V
Beskrivelse
RES SMD 30.9 OHM 0.5% 1/2W 0805
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30.9 Ohms ±0,5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-P06D30R9V Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±300ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)